Geodezija i geomatika

MASTER AKADEMSKE STUDIJE

DATUM POSTAVLJANJA OBAVEŠTENJA PREDMET OBAVEŠTENJE
21.10.2019. Inženjerska geodezija 3 Potpisivanje indeksa održaće se u utorak 22.10.2019. u 14h u kabinetu LG308.
23.09.2019. Inženjerska geodezija 3 Upis ocena održaće se u četvrtak 26.09.2019. u 10h u kabinetu 214, F blok
9.7.2019. Inženjerska geodezija 3 Potpisivanje indeksa i upis ocena održaće se u četvrtak 11.7.2019. u 14h u kabinetu 214, F blok
24.06.2019. Inženjerska geodezija 3 Deljenje potpisa i upis ocena održaće se u utorak 25.06.2019. u 10:30 u kabinetu 214, F blok
10.06.2019. Matematička kartografija Nadoknada nastave i konsultacije biće održane u utorak 11.06.2019, u prostoriji (AH1B) i terminu održavanja nastave (10.15 h).
31.05.2019. Matematička kartografija Popravni kolokvijum će biti održan u ponedeljak 03.06.2019, u terminu vežbi (9:40h).
30.05.2019. Geosenzorske mreže Popravni test će se održati u utorak, 4.05.2019, u terminu vežbi (11.00h). Studenti koji žele da izađu na popravni treba da se upišu u tabelu koja se nalazi u nastavnim materijalima.
20.05.2019. Geosenzorske mreže Treći test će se održati 27 i 28.05 u terminu vežbi. Na test dolaze teorijska pitanja sa prezentacija: LeicaGeoMOS, RTMC, DABAMOS i 52North.
15.04.2019. Geosenzorske mreže Zbog neradnog ponedeljka (22.04) vežbe za Grupu 1 će se održati u utorak (23.04) od 08:15 - 10.45h u učionici G5, kako se ne bi zaostalo sa gradivom u odnosu na Grupu 2 koja po rasporedu ima vežbe utorkom.
14.04.2019. Inzenjerska geodezija 3 Upis ocena će se održati u utorak 16.04.2019. u 14:30h u kabinetu 308, LG.
13.04.2019. Vizualizacija geo. podataka Usmeni ce se odrzati u ponedeljak 15.4.2019. u 11h Stari Pravni 212
07.02.2019. Inzenjerska geodezija 3 Upis ocena će se održati u petak 08.02.2019. u 12h u kabinetu 214, F blok
29.01.2019. Inzenjerska geodezija 3 Profesor će potpisivati indekse u utorak 29.01.2019. u 12h, kabinet 214, F blok.
24.01.2019. MPGMiOP Uvid u radove sa ispita i preuzimanje predatih elaborata održaće se u petak, 25.01.2019., 11h, kabinet 213, F blok.
20.01.2019. MPGMiOP Uvid u radove sa kolokvijuma i definitivna predaja elaborata održaće se u  sredu, 23.01.2019., kabinet 213, F blok, 9h.
18.01.2019. Inženjerska geodezija 3 Profesor će potpisivati indekse u utorak 22.01.2019. u 11h, kabinet 214, F blok.
14.01.2019. Inženjerska geodezija 3 Kolokvijum će se održati u sredu 16.01.2019. u 7:00 u učionici AH1B
11.01.2019. MPGMiOP

Predavanja će biti održana u terminu auditornih vežbi 17.01.2019.

11.01.2019. MPGMiOP

Kolokvijum će biti održan u terminu nastave 17.01.2019.

09.01.2019. Geoportali i geoprostorni servisi

Raspored odbrana zadataka u ucionici G5:

22.01 u 10h - TIM 1 i TIM2

22.01 u 11h - TIM 3 i TIM4

23.01 u 10h - TIM 5 i TIM6

23.01 u 11h - TIM 7 i ostali

08.01.2019. Inženjerska geodezija 3

Konsultacije pred kolokvijum održaće se u sredu 09.01.2019. od 18:30 u učionici LG001.

08.01.2019. Vizualizacija g. p.

15.01.2019. u terminu predavanja će biti održan drugi kolokvijum.

 

 

No courses in this category