Geodezija i geomatika

OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE

DATUM POSTAVLJANJA OBAVEŠTENJA PREDMET OBAVEŠTENJE
30.10.2019. Lasersko skeniranje Usmeni deo ispita biće održan u četvrtak, 31.10.2019. u 10.30h, u kabinetu 212, F blok.
30.10.2019. Fotogrametrija Usmeni deo ispita biće održan u četvrtak, 31.10.2019. u 10.30h, u kabinetu 212, F blok.
30.10.2019. Geoprostorne baze podataka Usmeni deo ispita biće održan u četvrtak, 31.10.2019. u 10.15h, u kabinetu 212, F blok.
29.10.2019. Račun izravnanja Usmeni deo ispita održaće se u utorak, 05.11.2019., kabinet profesora Bulatovića u zgradi departmana za građevinarstvo i geodeziju, 3. sprat, 16h.
28.10.2019. Inženjerska geodezija Usmeni deo ispita održaće se u utorak 29.10.2019. u 8h u učionici 202
28.10.2019 Daljinska detekcija i računarska obrada slike Usmeni deo ispita biće održan u RiA2 preko puta studentske službe u četvrtak 31.10.2019. godine u 09.00č
22.10.2019. Geoinformatika Usmeni deo ispita biće održan u sredu, 23.10.2019. u 17.15h, u kabinetu 212, F blok.
22.10.2019. Osnove GNSS tehnologije Usmeni deo ispita će biti održan u sredu, 23.10.2019, od 17.00h, u kabinetu F212.
21.10.2019. Detekcija objekata podzemne infrastrukture Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 22.10.2019, od 9.30h, u prostoriji 021-2. Okupljanje kod studentske službe.
21.10.2019. Sistemi automatskog upravljanja u geomatici Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 22.10.2019, od 9.30h, u prostoriji 021-2. Okupljanje kod studentske službe.
21.10.2019. Geodezija 1 Usmeni ispit će biti održan u sredu, 23.10.2019. u 14:30h u LG002.
19.10.2019. Osnove GNSS tehnologije Zbog preklapanja sa terminom ispita iz Geoinformatike (20.10.2019), pismeni deo ispita iz Osnova GNSS tehnologije će umesto u 17.00h biti održan u 18.00h, u istoj učionici.
18.10.2019. Detekcija objekata podzemne infrastrukture Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 22.10.2019, od 9.30h. Mesto održavanja ispita biće objavljeno naknadno.
18.10.2019. Viša geodezija Zbog sprečenosti asistenta ispit iz Više geodezije će biti pomeren i održaće se u ponedeljak, 21.10, od 10.00h, u Maksima Gorkog 26, kancelarija 3 u prizemlju.
17.10.2019. Inženjerska geodezija Usmeni deo ispita održaće se u petak 18.10.2019. u 8h u LG005.
16.10.2019. Račun izravnanja

Usmeni deo ispita održaće se u utorak, 22.10.2019., kabinet profesora Bulatovića u zgradi departmana za građevinarstvo i geodeziju, 3. sprat, 16h.

14.10.2019. Geoinformacioni sistemi, Geoprostorne baze podataka

Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 15.10.2019. u 12h u kabinetu 212, F blok.

14.10.2019. Fotogrametrija

Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 15.10.2019. u 16:30 u kabinetu 212, F blok.

14.10.2019.

Lasersko skeniranje

Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 15.10.2019. u 16:30 u kabinetu 212, F blok.

12.10.2019. Daljinska detekcija i računarska obrada slike

Usmeni će biti održan 17.10.2019. četvrtak  u 9.00č u RiA3 preko puta studentske službe.

10.10.2019. Osnove GNSS tehnologije

Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 15.10.2019, od 16.00h, u kabinetu F212.

7.10.2019. Sistemi automatskog upravljanja u geomatici

Usmeni deo ispita će biti održan u sredu, 9.10.2019, od 8.30h, u učionici 109.

07.10.2019. Geodezija 1

Usmeni ispit će biti održan u utorak, 08.10.2019. u 14h u LG005.

07.10.2019. Geoinformatika

Usmeni ispit biće održan u četvrtak, 10.10.2019. u 14h, u kabinetu 212, F blok

4.10.2019. Osnove GNSS tehnologije

Zbog sprečenosti asistenta, pismeni deo ispita će biti pomeren i održaće se u ponedeljak, 7.10.2019, od 11h, u učionici G5 na Mašinskom institutu.

4.10.2019. Detekcija objekata podzemne infrastrukture

Usmeni deo ispita će biti održan u sredu, 9.10.2019, od 8.30h, u učionici 109.

04.10.2019. Račun izravnanja

Usmeni deo ispita održaće se u utorak, 08.10.2019. u sali LG 001 sa početkom u 15h.

3.10.2019. Detekcija objekata podzemne infrastrukture

Usmeni deo ispita će biti održan u sredu, 9.10.2019, od 8.30h. Mesto održavanja ispita će biti objavljeno naknadno.

02.10.2019. Tehnike geodetskih merenja

Teorijski deo ispita će biti održan u petak, 04.10.2019., 08:00h, učionica 102, nastavni blok.

Praktičan deo ispita će biti održan u petak, 04.10.2019., 13:00h, sastanak ispred Mašinskog instituta.

29.09.2019.

Lasersko skeniranje

Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 01.10.2019. u 9h u kabinetu 212, F blok.

27.09.2019.

Infrastruktura geoprostornih podataka

Usmeni će se održati u utorak 01.10 u 10h kancelarija 2, Maksima Gorkog 26

27.09.2019.

Digitalni modeli terena

Upis ocena i usmeni (po potrebi) će se održati u ponedeljak 30.09.2019. od 10h, kancelarija 10, ul. Maksima Gorkog 26.

26.09.2019.

Osnove GNSS tehnologije

Usmeni deo ispita će biti održan u subotu, 28.09.2019, od 9.00h, u kabinetu F212.

26.09.2019.

Geoinformatika

Usmeni ispit biće održan u subotu, 28.09.2019. u 10:30h, u kabinetu 212, F blok

25.09.2019.

Sistemi automatskog upravljanja u geomatici

Usmeni deo ispita biće održan u petak, 27.09.2019, od 8.30h, u učionici 206.

25.9.2019.

Fotogrametrija

Usmeni deo ispita biće održan u petak, 27.09.2019., od 16h u kabinetu 212, F blok.

23.09.2019.

Detekcija objekata podzemne infrastrukture

Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 24.09, od 8.30h, u učionici 202.

22.09.2019.

Geoinformacioni sistemi / Geoprostorne baze podataka

Usmeni ispit biće održan u sredu, 25.09.2019. u 08:30h, u kabinetu 212, F blok.

21.09.2019

Daljinska detekcija i računarska obrada slike

Usmeni će biti održan 24.09.2019. utorak u 9.00č u RiA2 preko puta studentske službe.

20.09.2019.

Osnove GNSS tehnologije

Zbog sprečenosti asistenta, pismeni deo ispita će biti pomeren i održaće se u ponedeljak, 23.09.2019, od 13h, u učionici G5 na Mašinskom institutu.

20.09.2019.

Račun izravnanja

Usmeni deo ispita održaće se u ponedeljak, 23.09.2019. u sali LG 002 sa početkom u 10h.

20.09.2019.

Detekcija objekata podzemne infrastrukture

Usmeni deo ispita biće održan u utorak, 24.09, od 8.30h. Mesto održavanja ispita će biti naknadno objavljeno.

19.09.2019.

Geodezija 1

Usmeni deo ispita održaće se u sredu 25.09.2019. u 14h u učionici 310.

17.09.2019.

Inženjerska geodezija

Usmeni deo ispita održaće se u utorak 24.09.2019. u sali LG 107 sa početkom u 11h.

16.09.2019.

Tehnike geodetskih merenja

Teorijski deo ispita će biti održan u sredu, 18.09.2019., 08:00h, učionica LG105.

Praktičan deo ispita će biti održan u sredu, 18.09.2019., 11:00h, sastanak ispred Mašinskog instituta.

16.09.2019.

Lasersko skeniranje

Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 17.09.2019. u 17h u kabinetu 212, F blok.

13.09.2019.

Geoinformatika

Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 17.09.2019. u 16h u kabinetu 212, F blok.

12.09.2019.

Sistemi automatskog upravljanja u geomatici

Usmeni deo ispita će biti održan u petak, 13.09.2019, od 10.30h, u učionici AH-1a

12.09.2019

Infrastruktura geoprostornih podataka

Usmeni će se održati u ponedeljak 16.9 u kancelariji 2 u MG 26

11.09.2019.

Osnove GNSS tehnologije

Usmeni deo ispita će se održati u petak, 13.09.2019, od 16.00h, u kabinetu F212 (Stari pravni).

11.9.2019.

Fotogrametrija

Usmeni deo ispita biće održan u petak, 13.09.2019., od 14h u kabinetu 212, F blok.

7.9.2019.

Geoinformacioni sistemi Geoprostorne baze podataka

Usmeni deo ispita biće održan u utorak, 10.09.2019., od 16h u kabinetu 212, F blok.

6.09.2019.

Osnove GNSS tehnologije

Zbog sprečenosti asistenta, pismeni deo ispita će biti pomeren i održaće se u ponedeljak, 9.09.2019, od 13h, u učionici 103.

6.09.2019.

Detekcija objekata podzemne infrastrukture

Usmeni deo ispita u septembarsko-oktobarskom roku biće održan u utorak, 10.09.2019, od 8.30h, u učionici 202.

06.09.2019.

Daljinska detekcija i računarska obrada slike

Usmeni će biti održan 09.09.2019. ponedeljak u 9.00č u RiA2 preko puta studentske službe.

06.09.2019.

Geodezija 1

Usmeni deo ispita će biti održan u četvrtak, 12.09.2019 u 15:00h u učionici 308.

04.09.2019.

Infrastruktura geoprotornih podataka

Usmeni će se održati u petak 06.09. u 10h u MG 26, kancelarija 2

03.09.2019.

Tehnike geodetskih merenja

Teorijski deo ispita će biti održan u četvrtak, 05.09.2019., 08:00h, učionica LG105.

Praktičan deo ispita će biti održan u četvrtak, 05.09.2019., 12:00h, sastanak ispred Mašinskog instituta.

03.09.2019.

Račun izravnanja

Usmeni deo ispita će biti održan u sredu, 04.09.2019., 12.00h, učionica LG005.

03.09.2019.

Inženjerska geodezija

Usmeni ispit održaće se u petak 06.09.2019. u 10h u učionici LG107

3.09.2019.

Osnve GNSS tehnologije

Usmeni deo ispita će biti održan u sredu, 4.09.2019, od 14.00h, u kabinetu F212 (Stari pravni).

02.09.2019.

Lasersko skeniranje

Usmeni deo ispita biće održan u sredu, 04.09.2019., od 16:00 u kabinetu 212, F blok.

02.09.2019.

Fotogrametrija

Usmeni deo ispita biće održan u sredu, 04.09.2019., od 16:45 u kabinetu 212, F blok.

02.09.2019.

Geoinformatika

Usmeni deo ispita biće održan u utorak, 3.09.2019., od 17h u kabinetu 212, F blok.

31.08.2019.

Sistemi automatskog upravljanja u geomatici

Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 3.09.2019, od 8.30h, u učionici 208.

28.08.2019.

Daljinska detekcija i računarska obrada slike

Usmeni će biti održan 30.08.2019. petak u 9.00č u RiA2 preko puta studentske službe

28.08.2019.

Geoinformacioni sistemi Geoprostorne baze podataka

IZMENA TERMINA: Usmeni deo ispita održaće se u UTORAK, 03.09.2019. u 16h u kabinetu 212, F Blok.

28.08.2019.

Geodezija 1

Usmeni deo ispita održaće se u ponedeljak 02.09.2019. u 14h u učionici LG107.

27.08.2019.

Inženjerska geodezija

Usmeni deo ispita održaće se u ponedeljak 02.09.2019. u 10h u učionici LG107

27.08.2019.

Viša geodezija

Upis ocena će se održati u sredu, 4.09.2019, u terminu i učionici gde će se održati ispit.

27.08.2019.

Detekcija objekata podzemne infrastrukture

Usmeni deo ispita biće održan u petak, 30.08.2019, od 9.00h, u učionici 205.

11.07.2019.

Uvod u Geodeziju

Polaganje teorijskog dela ispita održaće se u petak, 12.07.2019., 08h, učionica 108, nastavni blok.

10.07.2019.

Račun izravnanja

Polaganje teorijskog dela ispita održaće se u petak, 12.07.2019., 10h, učionica 105, nastavni
blok.

09.07.2019.

Inženjerska geodezija

Usmeni ispit održaće se u ponedeljak 15.07.2019. u 8h u učionici 101

9.7.2019.

Geoinformatika

Geoinformacioni sistemi

Usmeni u ponedeljak 15.7.2019. u 12h Stari Pravni 212

11.07.2019 IGP

Usmeni će se održati u četvrtak 11.07.2019 u 10h Maksima Gorkog 26, kancelarija 2

8.07.2019. Osnove GNSS tehnologije

Usmeni deo ispita u julskom roku biće održan u subotu, 13.07, od 11.30h, kancelarija F212 (Stari pravni).

08.07.2019. Lasersko skeniranje

Usmeni ce se odrzati u subotu 13.07.2019. u 10h Stari Pravni 212

08.07.2019. Tehnike Geodetskih Merenja

Polaganje teorijskog dela ispita održaće se u utorak, 09.07.2019., 08:00h, učionica 206, nastavni blok.

Polaganje praktičnog dela ispita održaće se u utorak, 09.07.2019., 10:30h, sastanak ispred mašinskog instituta.

6.07.2019. Sistemi automatskog upravljanja u geomatici U sekciji Grades su upisani bodovi sa pismenog dela ispita iz julskog roka. Studentima koji su položili ceo pismeni deo, bodovi su upisani u kolonu 'Kolokvijumi'. Bodovi nisu upisani studentima koji nisu položili. Uvid u radove u dogovoru sa asistentom ili na usmenom delu ispita.
5.07.2019. Sistemi automatskog upravljanja u geomatici Usmeni deo ispita u julskom roku biće održan u utorak od 8.00h, u učionici 108a. Studenti koji su sprečeni da dođu u 8.00 zbog ispita iz Geodezije 2 mogu da dođu na SAU do 10.30h.
4.07.2019. Detekcija objekata podzemne infrastrukture Usmeni deo ispita u julskom roku biće održan u petak, 5.07, od 8.30h, u učionici 105.
02.07.2019. Račun izravnanja Polaganje teorijskog dela ispita održaće se u četvrtak, 04.07., 10h, učionica 108, nastavni blok.
29.06.2019. Daljinska detekcija i računarska obrada slike Usmeni ispit biće održan u utorak 02.07.2019. u 16.30č, kabinet 212 u F bloku.
28.06.2019. Opšta kartografija Upis ocena i usmeni (po potrebi) će se održati u utorak 2.7.2019. od 10h, kancelarija 10, ul. Maksima Gorkog 26.
28.06.2019. Digitalni modeli terena Upis ocena i usmeni (po potrebi) će se održati u utorak 2.7.2019. od 10h, kancelarija 10, ul. Maksima Gorkog 26.
28.6.2019. Vizualizacija Usmeni u utorak 2.7.2019. u 13:30h Stari Pravni 212
28.6.2019. Fotogrametrija Usmeni u utorak 2.7.2019. u 14h Stari Pravni 212
27.06.2019. Osnove GNSS tehnologije Usmeni deo ispita u junskom roku se odlaže, i umesto u subotu biće održan u ponedeljak, 1.07, od 13.00h, kancelarija F212 (Stari pravni). 
27.06.2019. Geoinformatika  Usmeni se odlaze na ponedeljak 1.7.2019. Stari Pravni 212 10:30
27.06.2019. Geodezija 1 Usmeni deo ispita će biti održan u utorak, 02.07. od 14.00h u LG001.
27.06.2019. Viša geodezija Upis ocena i usmeni (po potrebi) će se održati u utorak 2.7.2019. od 10h, kancelarija 10, ul. Maksima Gorkog 26.
27.06.2019. Detekcija objekata podzemne infrastrukture Usmeni deo ispita u julskom roku biće održan u petak, 5.07, od 8.30h. Mesto održavanja ispita biće objavljeno naknadno.
27.6.2019.

Geoinformacioni sistemi

Geoprostorne baze podataka

Usmeni ispit ponedeljak 1.7.2019. u 10h Stari Pravni 212
26.06.2019. Osnove GNSS tehnologije Usmeni deo ispita će biti održan u subotu, 29.06, od 10.00h, u kabinetu F212 (Stari pravni).
25.6.2019. Tehnike Geodetskih Merenja Polaganje praktičnog dela ispita održaće se u ponedeljak, 01.07.2019., 10:30h, sastanak ispred mašinskog instituta.
25.6.2019. Lasersko skeniranje Usmeni u petak 28.6.2019. u 16h Stari Pravni 212
24.06.2019.

Inženjerska geodezija

Usmeni deo ispita održaće se u ponedeljak 01.07.2019. u 8h u učionici 108.
24.06.2019.

Geodezija 2

Usmeni deo ispita se održava u utorak, 25.06.2019, u 10.00 časova, u sali 402A (četvrti sprat nastavnog bloka).
24.06.2019. Tehnike Geodetskih Merenja Polaganje teorijskog dela ispita održaće se u utorak, 25.06.2019., 11h, sala AH7 (četvrti sprat nastavnog bloka).
21.06.2019. Sistemi automatskog upravljanja u geomatici Usmeni deo ispita biće održan u ponedeljak, 24.06, od 11.00h, u učionici AH5 (četvrti sprat nastavnog bloka).
20.06.2019. Detekcija objekata podzemne infrastrukture Usmeni deo ispita će biti održan u petak, 21.06, od 8.00h, u učionici 309.
17.6.2019. Fotogrametrija Usmeni u sredu 19.6.2019. u 10h Stari Pravni 212
17.6.2019. Geoprostorne baze podataka Usmeni u sredu 19.6.2019. u 9h Stari Pravni 212
16.06.2019. Viša geodezija Predrok iz Više geodezije će biti održan u utorak, 18.06.2019, od 14h u amfiteatru A2. Na predrok imaju pravo da izadju svi studenti, s tim da drugi kolokvijum mogu polagati samo oni studenti koji imaju položen prvi kolokvijum, dok ostali moraju polagati ceo ispit. Takođe, ko izađe na ispit u predroku, nema pravo izlaska u junskom roku.
16.06.2019. Daljinska detekcija i računarska obrada slike Usmeni ispit biće održan u utorak 18.06.2019. u 10.00č, kabinet RiA2 preko puta studentske službe.
14.06.2019. Detekcija objekata podzemne infrastrukture Usmeni deo ispita u junskom roku biće održan u petak, 21.06, od 8.30h. Mesto održavanja ispita biće naknadno objavljeno.
14.6.2019. Geodezija 1 Usmeni ispit će se održati u utorak 18.06.2019. u 14h, LG005.

No courses in this category